| J u s t a întrebat:

Stiti coduri pentru Barn Buddy `?
=)

96 răspunsuri:
| anonim_4181 a răspuns:

Cu chat engine nu mai merge in anul 2011! Dar poate stie cineva cu ce versiune a lu' chat engine (de ex:5.6; 6.0) care stie sa zica aici! Eu am folosit versiunea chat engine 5.6!

| ovii a răspuns:

Da mah exista si sunt chiar foare multe, eu iti fur de la cine vrei si cand vreiwinking doar daca gandest nitel iti dai seama foarte usor apropo si chestia cu modificatul orei la pc pentru creseterea plantelor si pentru a i se termna mancarea la caine e vechewinking doarece creatorii barn buddy-ului si-au dat seama si acum lau modificat si iti da eroare ferma daca faci asa

| Lungu_Valica_1990 a răspuns:

Nuuu

| Cosmi_Chiri_1995 a răspuns:

Nu

| Pitesteanu_Mirela_1983 a răspuns:

Bani