| nicko a întrebat:

Stiti id-urile unor vedete? care?

14 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Stiu ID-ul lui Shin... vedeta pe TPU.rowinking
Daca il vrei, trimite-i pe privat o poza cu tine si te anunt eu daca ai trecut de prima faza a racolarii laughing
Numai bine, Shin.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Al meu da` nu ti-l dau no talking laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Vreo 10 printre care si al meu laughing

| Jonsdottir a răspuns:

Al meu?!? e bun? oricum sunt vedetea cartieruluihee hee

| cioco1tweety a răspuns:

Da..am mereu una in lista care pune la status ca are id-ul lui Miley..deci daca nu ai ce face acasa ti-l pot afla usor..ca tot am vazut ca e asa cautat id ei in ultima vremelaughing

| cioco1tweety a răspuns:

..sau mai bine iti dau id respectivei fete..cred ca o sa aveti ce vorbibig grin

| nicko explică:

Ce intrebare prosteasklaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu este bun? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A lui,, adi minune " mascat sub idul de,, piticu_porno" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O_vedeta@yahoo.com
sau
una_din_vedete@yahoo.com
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am idiul lui bogdan albulescu, ashley, dulce maria si anahi le dau doar pe idiul lui shin sau al lui kiro altfel nu le dau :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreeapatrascud

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreeapatrascud id acesta este al irinei din regina

| cineva_8010 a răspuns:

Eu am idi al lui miley cyrus pe bune are la avatar poza originala nu va mint pot jura vil dau numai daca imi dati id unei vedete