| Deutza97 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare nefireasca dar raspundeti macar. e si pentru manelisti si pentru toti? ce id-uri de vedete romanesti aveti. ca de ex: al adelei popescu sau babi minune etc... va rog raspundeti ca eu pe babi il cunosc dar nu i-amcerut id-ul laughing vb serios raspunsul celor mai multe id-uri = fundita

14 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Buna!
In primul rand tin sa iti spun ca vedetele nu ar putea sa aiba id, iti dai si tu seama, ele au facebook sau twitter.
Si in al doilea rand, iti dai seama ca cei neseriosi care raspund ar putea sa-ti dea 100000000000 de id-uri inventate de ei.
Bafta!

| CybeRAthlete a răspuns:

Giulia (kiss fm sau dj project - alege laughing nick ex N&D ) daca ii consideri vedete, atunci raspunsul de ti l-am dat este potrivit

| CybeRAthlete a răspuns:

Tin sa va contrazic prin dovada ce am vazut live la web. bafta

| Libelle a răspuns:

Un id
l-am bagat in lista demuult din curiozitate
al lui raul
satin_2424
dar nu prea intra.si dk intra odata am intrebat cf? si nu a raspuns

| Adella05 a răspuns:

Am mai vazut intrebarea asta de nu stiu cate ori.

Vedetele nu isi fac id`uri. cel putin nu pe yahoo...

Si sa stii ca unii s-ar putea sa iti dea niste id`uri false doar pentru. fundita. daca vrei sa nu fi pacalita nu ii crede happy

Bafta!happy

Sper ca te-am ajutat.

| Overdose a răspuns:

Nu sper ca, cineva ce are rang de vedetă sau este în showbiz, să aibă ID de mess şi majoritatea nici nu prezintă timp pentru aşa ceva.
Dacă totuşi găseşti ceva ID-uri, majoritatea sunt falsuri sau făcute de către fani.

| Mera a răspuns:

Pai...am gasit pe internet, la stiri despre vedete un ID de-al Innei, pentru fani.Nu sunt sanse prea mari sa si intre pe el, dar ti-l dau: inna. fan2
Sper ca e bun de ceva:))
Cel putin iti garantez ca nu l-am inventat eu, uite dovada:http://www.myidol.ro/vobeste-cu-inna-hot-pe-messenger.html

| F. a răspuns:

Eu am id-ul kameliei.[care a fost la megastar]
Acu iti dai seama ca un intra zilnic dar totusi intra si este al eiwinking

| Elena_6988 a răspuns:

Bambi_music09 trupa bambi
dumitrescu65 diana dumitrescu
mieyc86 un actor sau regizor american
cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau id-ul lu baby minune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guta -n.guta_nicolae07

| chocolattee a răspuns:

Singurul care l-am pastrat este e lui Dudu steel, chiar este al lui, si l-am tinut pentru ca mereu pune la status linkuri de pe site-uri cu haine mistolaughing)big grin
:*

| Emanuel01 a răspuns:

Personal presupun ca nu prea isi petrec timp pe messenger...
Insa eu iti doresc succes!

| XxInnaxX a răspuns:

Buna Deutza eu sunt Inna pecuvantul meu de onoare te rog sa ai incredere in mine ca iti promit ca nu te mint. Uite un id de al meu de mes toti spun ca nu intru dar mai intru cate odata. Si daca nu stiai ma cheama in realitate Elena Alexandra Apostoleanu m-am nascut in Mangalia pe data de 16octombrie 1986 uite iduul meu de mes pe acesta intru mai des adica mai mereu Inna_ElenaAlexnadra@yahoo.com. Ia idul si baga-l in agenda de mes si iti voi da accept si vom vb. Papa va iubesc pe toti pupici :X:X:X