| Cubulets a întrebat:

Sunt noua pe TPU si vreau sa stiu mai multe despre acest site. ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| kiss1 a răspuns:

Buna!
Ma bucur ca ai pus aceasta intrebare., pentru a-ti putea raspunde.
TPU este un site care ajuta toti oamenii sa afle raspunsuri la intrebarile care ii macina dar in acelasi timp acorda si ei raspunsuri persoanelor care au nevoie, intelegi?
Pentru activitatea de pe site esti rasplatit cu niste puncte. Daca raspunzi corect si cu foarte multe detalii, persoana care a pus intrebarea iti va,, darui,, (ca sa zic asa) o fundita, care te va ajuta sa ajungi EXPERT TPU.Eu sper ca ti-am venit cumva in ajutor, iar daca mai ai alte intrebari poti sa imi scrii, cu siguranta iti voi sari in ajutor.
Ceao.
Te-am pupat papusa!

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Desigur, ce ai vrea să ştii?

| LuS[z] a răspuns:

Bine ai venit pe TPU!
orice intrebare ai posteaz-o si te vom ajuta big grin

| myhay144 a răspuns:

Pai ce putem sa iti spunem, in primul rand Bine ai venit! pe acest site poti pune intrebari iar cei care stiu raspund, si u la randu tau daca sti e bine sa raspunzi sa ajuti si u pe alti la radul tau, cand pui o intrebare si primesti raspunsuri trebuie sa desemnezi raspunsul castigator, care ti se pare ca te-a ajutat cel mai mult il declari castigator in fata la fiecare raspuns ai o fundita apesi pe ea si declari raspunsu, ca sa vezi ce intrebari sau mai pus apesi sus de tot unde scrie prima pagina, succes

| kiss1 a răspuns:

Buna IRENE, ma bucur pentru apreciere si sunt mindra ca te-am putut ajuta.

| danutzzz1992 a răspuns:

TPU dintr-un simplu site intrebari/raspunsuri a devenit o mare comunitate respectata, ba chiar am impresia s-a dat si in presa cum ajuta se ajuta aceasta comunitate, practic fiecare intrebare pusa pe site de catre tine isi va gasi sigur un raspuns mai mult sau mai putin favorabil, ideea e ca foarte multe din intrebarile adresate acestui site isi gasesc rasp. la randul tau poti sa te uiti putin prin rubricile de intrebari si daca gasesti o intrebare la care ii stii raspunsul nu ezita sa raspunzi! in mare cam asta-i TPU dar site-ul contine si TPU wiki si un blog!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta este un site de socializare, mai nou cel mai vizitat.Aici postezi întrebări în caz că ai nevoie de ajutor.Noi te vom ajuta.

Cunoscuta fundă o poţi da apăsând pe "Răspuns câştigător", asta fiind în dreapta răspunsului pe care vrei să îl premiezi.

Pentru a deveni expert, trebuie să ai cât mai multe fundiţe, răspunsuri folositroare, inteligente.

Nu suntem aici pentru a strânge fundiţe. Vrem doar să ajutăm.Desigur,vei vedea şi ceva useri care vor cere fundiţă.

Te boţi baza pe noi.

Bine ai venit, irene!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit pe TPU, sa ai succes si sa ajuti cu placere toti oamenii deosebiti de aici. Iata cateva informatii care te vor ajuta sa cunosti mai bine utilizatorii si site-ul:
http://www.tpu.ro/useri

http://www.tpu.ro/wiki/

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

http://www.tpu.ro/blog/

http://www.tpu.ro/contact

Ne bucuram ca "populatia„ acestui site se inmulteste si aici sa stii ca poti gasi mereu solutii la problemele tale, solutii care vin de la oameni inteligenti si binevoitori. Pa!