| Anonimus1358 a întrebat:

Tot aici gasesc raspunsul laughing. In Bucuresti sunt diferite sectoare cu diferite zone gen Berceni, Dorobanti, Pantelimon... In ce zona se afla Strada Atelierului Sectorul 1?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gara de nord

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform wikipedia acestea se afla in sectorul 1

Aviatorilor, Aviației, Băneasa, Bucureștii Noi, Dămăroaia, Domenii, Dorobanți, Gara de Nord, Grivița, Victoriei, Floreasca, Pajura, Pipera, Primăverii, P-ța Romană.

M-am uitat pe Google Maps, iar strada se afla in zona Garii de Nord.
Deci raspunsul este Gara de Nord.

| Stropdeploaie a răspuns:

Stii sa ajungi la Gara de nord?laughing)))