| ȚuȚu7373 a întrebat:

Sall, sunt bucureștean din naștere, dar nu cunosc decât zonele mai mari (Universitate, P-ta Victoriei, Mosiilor) si locuiesc pe Sos. Pantelimon şi vreau să ne mutăm (Din cauza cioriilor din zonă) vreau o zonă curată, îmi place Andronache si Berceni (acolo spre ieșirea din Bucuresti. Dar totuși vreau şi alte zone şi de apartamente dar şi de case

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce fel de ciori, păsări sau țigani, oriunde te duci in Bucuresti e plin de ciori(țigani) indiferent ca e berceni, pantelimon vitan mosilor unirii, colcăie de țigani Bucurestiul. Este plin ochi.