| MestecGuma a întrebat:

Unde dau ca sa pun versurile in windows movie maker?
funda

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Stanga la 2Edit dai pe Make titles. si apesi acolo pe oricare din ele si iti apare sa scrii versurile.

4 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Stanga la 2Edit dai pe "Make titles" si apesi acolo pe oricare din ele si iti apare sa scrii versurile.

| BeStMaN a răspuns:

Faci poze cu versurile si le pui in movie maker bafta!winking

| BeStMaN a răspuns:

Uite aici un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=OkoPEKIRShM bafta!;)

| Johanndjmt2 a răspuns:

Dai in stanga sub "movie tasks" pe "make titles or credits" (ca sa inserezi text)
Pentru versiunea din windows xp