| boooooring a întrebat:

Unde ne sfatuiti sa facem banchetul? dar sa mai fie locuri libere

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Undeva sa nu va coste prea mult.

| Miruna3094 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa inchiriati o vila undeva la munte este si mai ieftin si ramaneti cu o amintire frumoasa.Eu si clasa mea hotarasem prima data ca vom merge la munte costa 50 de lei inchirierea vilei si 50 de lei transportul.

| ruxybelle a răspuns:

In aer liber laughing

| chivas21 a răspuns:

Si din ce comuna esti? sunt o gramada de locuri libere la Balada, dar nu stiu cati km trebuie sa parcurgeti!