| frumushika09 a întrebat:

Unde pot gasi filmul the last song online si cu subtitrare?

4 răspunsuri:
| vanciurea a răspuns:

Sunt siteuri care au dat filmul cu titrare dar e cam(cea mai proasta calitate)asa l-am vazut eu si am ramas dezamagit.asteapta pana la o calitate mai buna. e un film frumos.nu te enerva cu camuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mha pe nett

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer si eu il caut

| bmcriss a răspuns:

Il poti gasi pe orice tracker. Cat despre subtitrare in cazul in care nu o are inclusa, cauta subtitrarea in functie de codec ( de exemplu daca in numele filmului apare the last(.). XVID in momentul in care cauti subtitrarea numele acesteia sa contina. xvid si sigur e buna)