| oaname a întrebat:

Unde pot gasi niste site-uri cu poze cu texte in romana?
Ceva gen site-uri cu tumblr.

6 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Oana de ce nu incerci tu sa iti faci propriile poze?
Cu editorul de text al windosului tau poti scrie ce vrei pe poza.Pe poza aleasa da clik dreapta si alege edit.
Atentie cind salvezi o poza lucrata de tine, schimba numele pozei salvate todeauna altfel modifici singura poza ce o ai si daca gresesti, pierzi si poza!
Succes!

| BiuL a răspuns:

Http://mirunette.tumblr.com/ e un blog dar mai pune texte in romana

| andreimihai96 a răspuns:

Vrei neaparat in romana? Eu il am in engleza. Doar doua am pus in romana..Nu prea am vizitatori daca incep sa fac vizitatori romani cu cea mai mare placere. http://teensdreamz.tumblr.com/

| AromaVorbelor a răspuns:

Https://www.facebook.com/AromaVorbelor poti arunca un ochi si aici, unele sunt orginale (have fun)