| Karashi a întrebat:

Urgent vreau sa stiu! Aseara pe 'Animax' la emisiunea 'Animax Musix', la aproximativ ora 10 fara zece, vreau sa stiu ce cantareata a cantat, sau macar ce melodie!
P. S. Dau funda!^_^

2 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Vai sunt japonezele alea de canta frate cine lea lansat au o voze de-mi pica parul cand le aud

| KoreaJapan a răspuns:

Cred ca trupa scandal, dupa care em tanjit atata. Koshi Tantan. Adevarat, nu prea au voce. Una acea vocea groasa, alta suuuuuuuuubtire. Dar mi-a ramas in cap refrenul : I my me atashi wa atashi anata wa anata furimaseka ato wa... E tare rau refrenul. Prima data cand il auzi, te strambi. Dupa ce o asc a doua oara incepe sa-ti placa si tot asa. Intra si tu pe you tube si vezi. Scandal koshi tantan. Si dupa ce dai la videoclipul ala care are doar o poza si nu se schimba vezi ca e in lista din dreapta si cum au cantat ele. Tre sa fie ceva care are in componenta si animax musix.