| CodRiNitu a întrebat:

Va place cum mi-a iesit forumul? Ce mai trebuie sa mai schimb la el!? Dau funda la toate mesajele postate despre parerea la forum. luni l-am creat:D

http://media-star.marocs.net/forum

2 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

1. Nici nu am intrat bine si mi-a aparut mesaj sa te votez in nu stiu ce top de 2 lei.
2. Ai o gramada de greseli gramaticale in el.
3. Adresa e prea lunga si fara nici un sens, deci in afara de tine si cativa prieteni, nu prea va fi mare aglomeratie pe forum.

Sincer sa fiu, gaseste altceva cu care sa iti umpli timpul, pentru ca te vei plictisi in curand sa stai singur pe forumul tau.

| CodRiNitu explică:

Salut. Este nou forumul km am mai zis si de aia sunt asa putini pe eiwinking! greselilaughing)laughing in fine. mersi pentru critici/pareri!