| andrei_9573 a întrebat:

Voi ce preferat jetix sau disney channel si care vau fost desenul preferat la disney channel/jetix
a)jetix
b)disney channel
Eu prefer jetix desenul meu preferat a fost,, Oban-cursele stelare"

32 răspunsuri:
| jhon_5260 a răspuns:

E super naspa disney mie mi-a placut foarte mult jetixu sau fokskids cumse numea el inainte... oricum desenele vechis unt cele mai frumoase parerea mea... oricum desenul meu preferat a fost nascar racers in primul rand dar mi-a placut si spioanelelaughing camera 402 cei cu andy, witch, si alete!

| Leonard_Bejenaru_1995 a răspuns:

Iti imaginezi ca toata lumea prefera mult mai mult jetix decat disney channel, jetix a fost programul copilariei tuturor copiilor de prin 2000 pana in 2006