| lolakid a întrebat:

Pe ce sit pot gasi jocul Oban - cursele stelare?

18 răspunsuri:
| deffect a răspuns:

Nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu il caut waiting. :-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu il caut waiting . :-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista il jucam mai demult dar acum nu mai imi amintesc site-ul oricum succes la cautat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era pe jetix.ro, dar achum nu mai exista jetix deci crying pa oban

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt episoade, vreo 24 pe http://www.peteava.ro/id-494249-oban-cursele-stelare-episodul-09

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.littleloud.com/work/oban/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un site dar nu merge jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sa stii ca si eu caut jocul. gasisem pe vremea cand se difuza unn site foarte bun dar al naibii sa fiu daca-l mai gasesc T. T
anyway, continua sa cautiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am jucat cand exista jetix ca vrea sa-l joc si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul exista pe jetix.ro dar tampenia asta de minimax a inlocuit saitul deci toate jocurile au fost distruse, singurul loc unde il poti gasi poate fi pe pc unui haker care poate la downloadat. Oricum sasele sunt slabe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cursele stelar este pe siteul jetix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuu

| DeeaDeutss a răspuns:

Pe jetix.ro

| Bbbyyyaaa a răspuns:

Jocul se gasea numai pe sit-ul jetix, cum sit-ul nu mai exista nici jocul nu mai exista. (daca unul din voi gaseste jocul SI MERGE sa spuneti nu pastrati numai pentru. voi)

| asafteicosmin a răspuns:

Prieteni si eu tot caut jocul obam era chiar foarte fain dar nu stiiam cum sa joc numai cu mata aia eu tot il caut continuati si dati de veste
saitul jetix era chiar foarte fain si l-au inlocuit cu prostia aia de sait disney cennel nu e corect