| ownuoana a întrebat:

Voi v-ati dat in toate chestiile de la aqua magic in mamaia eu merg prima data anul asta si care e cea mai ce, sunt restrictii cu privire la varsta?

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Aproape in toate.In doua sau 3 nu m-am dat.
Sunt unele de copii si sunt altele unde sunt restrictii.
Dar oricum, la marea majoritate sunt 12 ani sau 10ani ceva de genu' si nu prea se tine cont de ele.
Distractie placuta!

| doareu914 a răspuns:

Toate au o atractie, dar da, sunt pe doua categorii, una de copii si alta de adulti. Eu personal, cred ca cea mai tare e palnia.

| valentino52 a răspuns:

Twisteru era interzis celor sub 18 ani cand mergeam pe acolo. Dar si cand aveam 16 ani m-a lasat salvamarul sa ma dau n-a fost problema. Dar daca esti mic iti cere buletinul.