| NuAmGăsitNume a întrebat:

Vreau parerea voastra:

straight face
O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

Răspuns Câştigător
| Georgiana98 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

191 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Lumea e proasta, toti vorbesc fara a stii exact cauzele straight face
O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor

| djrobby a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| ReiVaN a răspuns:

Bun.
asta nu are ce cauta pe acest site.
daca ai o boala grava care te face supraponderal nu inseamna ca nu esti gras!
daca ti-ai luat un glont in fata in razboi nu inseamna ca esti frumos.asta e esti urat...
si daca DOAMNEE fereste ai cancer si iti cade parul, asta nu inseamnaq ca nu esti chel.
si daca ai fost violata asta e alta problema
eu spun sa ganditi logic, rational!
voi doar va incredeti orbeste in unele false adevaruri din situatii dragice, pe care o fetita le spune pe siteu`l asta.
sincer asa ar trebui sa arate raspunsul unui om, chiar daca am compasiune pentru oamenii care patesc asa ceva, nu trebuie sa neglijam adevarul!

| dyonline88 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| Somberヅ a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer

| Tailynne a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| MoreFun a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| TAzOVsKY a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.
P.S Si as mai adauga ceva : '' Oamenii numesc o femeie care cere ceva, cersetoare dar ei nu vor sa inteleaga ca poate aceea femeie este vaduva si neajutorata, caci poate cu lacrimi isi mananca bucata de paine'' sad

| addalecsandra a răspuns:

Adevaratwinking prea multe discriminariwinking'

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| Roxidd19 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.winking

| yoelidutza a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer.

| DreamAutopsy a răspuns:

Aici nu e facebook!

| Analy a răspuns (pentru DreamAutopsy):

Da...ai dreptate

| Bianca123 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| NaruxSaku a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| ILŞMM a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| Frumushica96 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

Răspuns utilizator avertizat
| MatsuKeruGirl a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| monia a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| PisyRock a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| Christina a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| andreisandu28 a răspuns:

O aiureala ca ai pus toata lumea sa posteze asta L|}

| Cathuzik a răspuns (pentru andreisandu28):

Ai dreptate

| lary725 a răspuns (pentru andreisandu28):

Nu cred ca ea i-a pus sa posteze asta aici, eu cred ca s-a asteptat ca noi sa postam un raspuns. Cel putin eu nu am inteles ca trebuie sa raspundem cu acelasi fragment. Dar cum fiecare se ia dupa multime... mai comitem si greseli

| LISA2000 a răspuns (pentru andreisandu28):

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| lalalalallll a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| MadnessCaffe a răspuns:

Vad ca toti sunteti pro

Daca fata aia tine un copil in brate la 15 ani de unde stii tu ca nu e curva? Cum poti spune ca nu e fara dovezi asa pot spune si eu, deci nu se stie niciodata. Daca vad un caine nu pot sa spun ca e pisica, nu?

De oamenii grasi... ai vazut cati baga in ei la McDonalds, KFC si altele? Nici nu incearca sa slabeasca, ei cred ca daca reduc de la 5 shaorma la 4 pe zi e bine. Mai sunt si cazuri in care din cauza glandei sau a altor probleme, dar totusi rata lor e foarte mica.Majoritatea grasilor sunt grasi pentru baga in ei ca spartii.

E aiurea sa ii spui unui batran urat laughing
Adica totusi...nimeni nu a spus ca batranetea e frumoasa, stii?
Doar nu te astepti sa arati ca un supermodel la 80 de ani, asa ca...

La partea cu femeia cheala iti dau dreptate, dar nu multa lume acuza pe cei/cele de genul pentru ca stiu si ei ce boala are dansa doar cocalarii fac misto.

Acum puteti da stupid sau ce vreti, dar asta e realitatea.Tot ce faceti e efect de turma nici nu va ganditi prima oara.

| MadnessCaffe a răspuns:

Toti astia care sustineti ideea de mai sus ar trebui sa invatati sa ganditi singuri. Probabil va e frica sa spuneti altceva pentru vreti sa fiti cu spiritul de turma laughing

Din 20.000 de grasi cam 100 sa zicem au o problema, restul baga in ei ca spartii.

Sunteti comici laughing ce a ajuns Romania...

| Alexandrumar1 a răspuns:

Mda n-ai ce-i face lumea din tot de-una a iubit sa critice pe cei din jur, va zic si un caz:Niste fete la discoteca radea de celelate ca uite-o bea si spunea tot ce se intampla cu fetele de varsta ei mamei acasa.pana sa gasit un baiat si a luat cu binisoru oan a lasat-o cu copil si care e concluzia:Nu rede de alti ca nu se stiu cum ajungi u!, deci lasa-i sa critice ca nu se stie ce soarta ii asteapta pe ei!

| maria3003 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

l.am postat si pe fb

| oNaDy a răspuns:

O fata de 15 ani tine in brate pe fiul ei de 1 an pentru ca numai e virgina de la 9 ani laughing) Oameni numesc un alt om gras dar nimeni nu stie ca mananca sunca laughing
Oameni numesc un batran urat fara sa stie ca era frumos in tinerete smug
Oameni numesc o femeie cheala fara sa stie ca asa e moda laughing

| Charai a răspuns:

95 % dintre voi cred că statul în cur în fața calulatorului și plasarea statusurilor cu iz de campanie socială înseamnă să FACI ceva. Go get a life...

| ReiVaN a răspuns (pentru Charai):

Bravo frate uite un om rational!

| Swallow a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.