| adelin905 a întrebat:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Bullshit! N-o sa incetati cu stereotipurile doar din pricina unui mass idiot si ce incepe a fi considerat culeanu de prescolari.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mi s-a scurs o lacrima in coltul ochiului! Niciodata nu am vazut rostul acestor demersuri, pe bune.

| elena a răspuns:

Saptamana trecuta a aparut pe facebook.

| cryssu2008 a răspuns:

Lucrurile astea se scriu pe facebook, nu pe TPU tongue

| mariusxd a răspuns:

Deja apare peste tot chestia asta omfg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E interesat mesajul dar totusi ii dau dreptate lui cryssu2008.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@PoneiulTroian, eu mi-am dat seama de mult ca tu faci totul pe doa. Desi am vazut ca unele postari erau serioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe dos*

| saria a răspuns:

Iti recomand o petitie,dar nu rezolvi mare lucru,sunt legi,articole pentru ceea ce zici tu,din pacate pe mine ma intristeaza violenta in familie,si romanul rabda,ca asa a fost obisnuit, si sta, ca e rusine sa is reclame agresorul/agresoare.Pereti astia sunt greu de trecut,ma refer la lipsa de informare,la rusine, frica...
Succes voua, sa ii treceti