| pol13 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un site si sa fie complet gratis ce imi recomandati?
Unde sa-l fac? Help, pls!

33 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site, in mod gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro/com), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), posibilitatea de a-ti crea un forum-portal, magazin online şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe
http://1r.ro/cum-creez-un-site-gratuit/

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ucoz.com

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi claudiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe site-ul Www.webs.com nu e pe bani?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz da-mi tu raspuns cum creez plzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.jimdo.com

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Help pls.marpop.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci un site gratis incearca aici, am vazut ca au site-uri faine: www.vreausitegratis.ro

Sper sa-ti fie de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[zcas. www. as.@. hhh] sa nu uiti de spati asta e inventat de un om de stinta

Alte răspunsuri
| Speed2000 a răspuns:

Sincer nu stiu da daca afli zi-mi si mie