| Nancy a întrebat:

Vreau sa plec luna asta la mare in Eforie-Nord si ma chinui sa gasesc o vila de inchiriat aproape de plaja sau chiar pe malul mari /sa vad mare...Stie cineva o cazare la vila sa vad marea pe geam. Dau fundahappy! Multumesc multhappy

5 răspunsuri:
| sandy_3259 a răspuns:

Http://www.tabaraluminita.ro/ e fix pe plaja amplasata si e super atmosfera oferita de radio 3 net si kids radio. Cazarea e ok.

| Nancy explică:

Multumeschappy dar nu vreau tabara de copii

| PuSsY_9531 a răspuns:

Poti sa cauti pe http://www.cazari.ro aici gasesti cazari unde vrei:*

| Dιєиυтzα a răspuns:

Nu, dar si eu am fost tot in eforie nord anul acesta si m-am cazat la vila Meridian. nu este scump si este foarte frumos!

| BabyDoll a răspuns:

Da! La Vraja Marii