| Rallu a întrebat:

Vreau si eu numele melodiilor lui Adrian Tutu (Lil shean) toateeee daca se poate big grin mersi

Răspuns Câştigător
| KazooForYou a răspuns:

1.Lil shean-fill the beat
2.lil shean-pentru ea
3.lil shean-poveste
4.lil shean-e evident ca romanii au talent
5.lil shean-o inima fara speranta
6.lil shean-un inger pierdut
7.lil shean-in club e multa adrenalina
Cam atat a facut

Deci funda PLLLLLLSSS

3 răspunsuri:
| Rallu explică:

Poi nu cred ca are prea multe laughingbig grin da' in fine...happy

| addyy17 a răspuns:

2 melodii stiu si eu, E evident ca romanii au talent si Poveste http://www.youtube.com/watch?v=bbIX02MNjY0&feature=related
o melodie foarte frumoasa si impresionanta, are talent baiatul

| kittyKatAlawaysHappy a răspuns:

Buna! Eu stiu dor de 2 melodii: Poveste si E evident(ca romanii au talent) big grin sper ca te-am ajutat putin