| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un antidot anti plictiseala

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Miscare afara, faci curat cu lopata in curte sau fata scarii (cand se aduna iarna) apoi un vin fiert si dormi seara

Bula
| Bula a răspuns:

Nu se numeste plictiseala, se numeste LENE. big grin

Daca ai iesi cu ochii deschisi in lume, peste tot ai gasi ceva ocupatie, macar sa ajuti pe altii.
Dar ti-i lene sa pornesti! tongue

| Sn4k3 a răspuns:

Filme/seriale

| BuLaNNNeL a răspuns:

Trezeste-te la realitate sau cu mai putine cuvinte du-te la munca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citește.winking

| denisTiky a răspuns:

Doamneeeee, exista atatea metode anti-plictiseala. Nu ai nevoie de antidoturi/sticlute vrajite, etc Pur si simplu poti sa dai o ****, poti sa iesi pe afara, poti sa stai in casa sa te joci la calculator, poti sa bagi la pacanele(daca esti bogat si vrei sa dai faliment), poti sa citesti o carte, poti sa bei o bere cu familia/prietenii(daca ai), poti sa te arunci de la parter, din avion, de la etajul 8 (cum am facut eu). Sunt un milion de metode sa scapi de plictiseala, chiar si duminica, atunci cand se dau emisiunile in reluare.

| BIoody a răspuns:

Pai dc te plictisesti? Nu ai prieteni cu caresa iesi? sau nu stiu ceva preferat de facut? Sau poate te-ai plictisit de toate de viata laughing)
nu stiu get some drugs eu stiu laughing) sigur o sa iti revii
Eu stii ce-as face acum?big grin
M-as duce in expeditie pe munti si vai laughing in pesteri :3

| AnoAnonima0 a răspuns:

Mai misca-te putin.

| Mandeliu a răspuns:

Iesi afara happy

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Citesti o carte, asculti o muzica, joci un joc cu prietenii tai, mergi la un biliard, dormi. fa ceea ce-ti place, noi nu stim ce preferinte ai.

| JJONY a răspuns:

Paaai...iesi la o bere happy