| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un site numai cu poze-justin bieber!

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

şi ce dacă!

| Alle15 a răspuns:

Cauta asa pe google: poze justin bieber si dai enter, si iti iei tu ce-ti place.Bafta!

| AnemonaP a răspuns:

Intra pe forumacasatv.ro si sus acolo in dreapta vezi o casuta si scrii in ea Justin Bieber si sunt mii de poze si vreo 100-150 de pg
succes

| aaaa12345 a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/persoane/poze/Justin-Bieber-1276265,.html

Ps:are mai multe pagini dai tu pagina 1, 2, 3..., te rog funda urgent

| Mentaaaaa a răspuns:

rolling on the floor lol si nu te prinde radaru de la atata iubire pentru un cap de mop?laughing Bahhh...trezirea nu te intreagosti de un Wc (@sconcs)laughing

| Hum1lREALIDAD a răspuns:

Bieberul vietii.Numai plodoaice disperate de 12 ani misuna pe aici

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@Pieceofme si @skaterboy93: Daca nu vroiati sa ajutati, trebuia sa nu mai raspundeti. @sconcs: Nu cred ca acela aste Justin. @yumeee: De ce ai mai raspuns?

| Sconcsiş a răspuns:

@LolaKissTheGirl

Uita-te mai bine. Eu cred ca e...

| Mentaaaaa a răspuns:

@LolaKissTheGirl : Raspunsul meu a avut ca scop aducerea pe pamant a bietei nestiutoare care nu este constienta de cat de prost si afon este cap de mop... daca nu iti convine da stupid la raspunsurile mele pana crapi si nu mai da comentarii care put laughing Eu consider ca am ajutat-o pentru ca ii vreau doar binele de asta suntem TPU :p