| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri cu poze cu Justin Bieber stiti?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| LoReDaNa a răspuns:

Buna., eu nu stiu nici un site dar poti sa iti zic cum sa scrii pe google
poti sa scrie : personal photos njustin bieber si iti da poze numai cu el facute cu telu, aparat, sunt super :X:X

funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Me_5216 a răspuns:

Omule... deciu. Sa stau calma.

JB este cel mai GAY!

De fapt nici nu stiu dc ma obosesc sa raspund la asta.

Deci bafta sa gasesti poze cu iubitul tau!

| Me_5216 a răspuns:

raised eyebrows @Ilovemhn24 mersi de ajutor dar... ce PANA MEA ai scris tu in care sa se regaseasca el? In fine.

| Me_5216 a răspuns:

Mandru am spus [@mhn24] laughing

| Deea03 a răspuns:

@nelutu12... nu... dar daca te regasesti in ceea ce am spus este problema ta.

| sweettyyyy a răspuns:

DeeaJustMe--->Tu estilizby. dac Justin e gay`!big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justindrewdaily.com este cel mai fain happy dupa parerea mea happy si bieberfever.com sau justinbiebermusic.com sunt faine happy

| anna98 a răspuns:

Am eu dar nusz pe net... da id tau pe privat si ti le trimit pe mess imi zici daca iti plac si dupa vezi ce faci cu fundita.