| CyberMusic a întrebat:

X Factor, Vocea Romaniei sau Romanii au talent?big grin

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Dar nici sa o f----reci nu poti, ca doar e moarta victima, cadavrul. Ah, tocmai mi-ai indus un gand frumos si o idee buna, stii tu, prin faza cu imbatatul, fainule day dreaming.

L.E: Tu faci aluzie la cineva prin ''victima''?

Răspuns utilizator avertizat
| SheCanFlyy a răspuns:

La xfactor vin toti behaitii plus un juriu care e paralel cu muzica. la romanii au talent se castiga din mila si daca esti orfan. vocea romaniei e mai ok, are o idee mai buna si sunt voci mai frumoase.

| Fantomita a răspuns:

Romanii au Talent! De ce? Deoarece in acel serial vad mai multe talente nu doar cantatul. Dar pe de alta parte si X Factor este foarte bun! De ce? Deoarece iti arata vocile noi ale Romaniei

| Făraş a răspuns:

LoL iti dai seama ca romani au talent :X ei au fost primi si celelalte sunt niste imitati! funda? tg am doar 3 tg

| theblllackdog a răspuns (pentru mia_8736):

Nu a copiat nimeni Romanii au talent.Adevarul e ca toate 3 sunt luate din America si Anglia. Poti sa cauti si pe internet