| mishalovesyou a întrebat:

Romanii au talent, Vocea Romaniei sau X Factor? funda:*

Răspuns Câştigător
| mao14 a răspuns:

Mie sincer toate imi plac happy in toate trei emisiuni gasim talente happy

17 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Romanii au talent.acolo poti gasi si alte talente, nu numai cantatul.

| eucathu a răspuns (pentru NoNameJunior):

Si mie tot romanii au talent imi place mai mult :X

caramela
| caramela a răspuns:

Romanii au talent, Vocea Romaniei si pro tv stie sa faca show, prin intermediul celor pusi in jurizare, nu se compara cei din antena cu Bartosi, Smiley, chiar si Andra a intretinut atmosfera, din cei care face parte in juriu la pro, nu imi place de Loredana, in rest toti sunt ochei, dar e parerea mea strict personala, nu contrazic pe nimeni...

| Năpârlici a răspuns:

Romanii au talent happy

| Meryem027 a răspuns:

Romanii au talent.

| superdorex a răspuns:

Vocea Romaniei e peste toti!

| xlmpq a răspuns:

Romanii au talent, nu e nu mai cantat...

| Konata a răspuns:

Romanii are talentlaughingAcolo gasesti de toate, se poate udce oricine care are un talent, si nici nu costa prea mult intrarea, si e mai spectaculos si dureaz amai mult si e mai amuzant... funda?happy

| BOGDAN a răspuns:

Romanii au talent, e mai interactiv/distractiv.Si in plus iti pui intrebarea cand intra cineva pe scena : "Asta ce stie sa faca?"

| n0matterman a răspuns:

Prefer sa-mi ascult ideile; much more entertaining.

| XoxoMariii a răspuns:

Vocea Romaniei este corecta pentru ca nu conteaza cum arati!

| GroparuVesel a răspuns:

In puii mei!

| StiuCeSpun a răspuns:

Romaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
si vocea pentruy ca face brenciu caterincalaughing

| CreakTudor a răspuns:

Romanii au talent. E marfa si tare. Juriul e misto, in afara de Mihai Petre

| MrSeby a răspuns:

Toate happy

| DESTINITY_2327 a răspuns:

Romanii au talent deoarece nu stii niciodata ce va face, poate va canta poate va dansa sau poate chiar va face o scamatorie.
Voce Romaniei este si acesta un show super si original deoarece n-am mai vazut vreun show pe nevazute, si mai ales are un juriu format din 4 oameni foarte populari: Horia Brenciu; Loredana; Smiley si Marius Moga.
Deci alegerea mea este Romanii au talent!

| Adinutza10 a răspuns:

Mie imi place Romanii au talent parerea mea depinde de tine ce iti place...