| Farcas a întrebat:

Ziceti`mi o tema frumoasa pentru windows xp? Daca ati sti ceva cu inimioare sau cevalove struck Si daca ati putea sa-mi dati si link.

9 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Http://customize.org/xpthemes apesi pe culorile alea de acolo si iti apare teme cu culoare aia;) si dai click pe o tema si apesi pe download file

| koxatu a răspuns:

Nu gasesclaughingunde as putea da si eu de ele sau de screensavere...interesante

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Ei bine eu nu am teme pentru windows Xp. Dar am niste wallpapers cu peisaje foarte frumoase si imagini artistice cu flori. Daca le vrei te rog sa-mi trimiti un mesaj cu id-ul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune tune up`u happy nu sunt inimioare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi o denumire de dragoste