| Fatamuntilor a întrebat:

1.Sunt curioasa raspunsurile userilor avertizati sunt mooderate? Adica cineva le vede inainte de a se vedea pe site? Sau macar mai verifica din cand in cand? Admin, moderatori, editori?
https://www.tpu.ro/utilizator/abctbl/raspunsuri/

2.Pot sa numar pe degetele de la o mana cand admina a raspuns la intrebarile de la rubrica specifica, oare activitatea ei nu se rezuma si la asta? Sa intre din cand in cand sa dea un raspuns,, oficial''? Pooate acea intrebare priveste mai multi utilizatori.Decat sa scrie 5 insi cu aceeasi dilema,mai bine un raspuns unic, pe site!
MA rog intelegeti unde,, bat''

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, cei avertizati au doar limitari si atat. Nu cred ca le modereaza cineva raspunsurile.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca poti trimite un email si intreba.Mie mi s-a raspuns destul de repede cand am trimis.