| lSummerl a întrebat:

Cum sterg o intrebare de pe TPU? Funda, vot si toate cele bune

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

In partea stanga intri la Intrebarile mele http://www.tpu.ro/site-users/questions/ dupa care alegi intrebarea care vrei sa-l stergi, sub ea apare Sterge - click pe ea si vei primi un email pentru confirmarea stergerii, dai click si acolo si ai sters intrebarea.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De fapt, daca faci cum a spus evenso
intrebarea nu se va sterge, ci va aparea pe site ca postata de Anonim. Daca vrei sa o stergi, trimite un mesaj administratorilor si poate o vor sterge.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Daca vrei sa fie stearsa definitiv de pe site, trebuie sa trimiti un mesaj la Contact cu linkul intrebarii, dar daca vrei sa fie stearsa doar din contul tau o poti sterge intrand la ''Intrebarile mele'', apoi introduci motivul si confirmi stergerea pe mail a intrebarii respective.

| Laura1092 a răspuns:

Cum sterg o intrebare pe TPU?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, sectiunea 'Intrebarile mele'. In fiecare zi poti sterge maxim 10 intrebari si vei primi un e-mail pentru confirmarea actiunii. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont.

Intrebarile care nu au raspunsuri sunt sterse complet de pe site, in vreme ce intrebarile care au raspunsuri sunt anonimizate (nu mai sunt alocate respectivului utilizator), din motive de echitate (alti utilizatori TPU au depus efort sa raspunda).

| horansgang a răspuns:

Eh, pe naiba. cred că le pasă undeva de site-ul ăsta, le ia anii să şteargă o întrebare nenorocită.

| VampireBlood a răspuns:

Pai atunci cand dai la intrebarile mele iti apare dasupra intrebarii rspective sterge si dai acolo. FUNDA?

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Uita-te la Vizualizare profil
Playlist-ul meu!
Editare date logare
Editare profil
Mesaje
Trimite felicitari
Intrebarile mele
Raspunsurile mele
Raspunsuri primite
Intrebari favorite
Prieteni
Personalizare continut
Utilizatori Ignorati
Notificari
Logout.

Apesi pe intrebarile mele. Si uite completezi aici http://www.tpu.ro/site-users/questions/.

Iti urez succes

| RoByTzU123 a răspuns:

Dai in stanga jos pana ajungi la logat ca G0d0fPain si apoi Vizualizare profil
Playlist-ul meu!
Editare date logare
Editare profil
Mesaje
Trimite felicitari
Intrebarile mele
Raspunsurile mele
Raspunsuri primite
Intrebari favorite
Prieteni
Personalizare continut
Utilizatori Ignorati
Notificari
Logout si dai la intrebarile mele si de acolo poti sa le stergi!