A venit timpul, din nou, pentru userul anului!

Dragilor, am tot văzut discuțiile voastre din comunitate legate de noul user al anului. Ne-am lăsat puțin așteptați, dar știți și voi că e o perioadă tare aglomerată. Mai ales că și acest an a fost unul atipic.

Așadar, lăsați propunerile voastre în răspunsuri, puțin mai jos. Înainte de a face asta, aruncați un ochi pe userul propus să vă asigurați că îndeplinește următoarele criterii:

- să fi avut în ultimul an minimum 50 de răspunsuri pe lună pe o perioadă de cel puțin 6 luni.

- răspunsurile de la Trivia/Amuzante și Conversații nu sunt luate în considerare, iar cei care au deja acest titlu nu mai pot fi propuși.

Puteți face câte propuneri doriți atât timp cât sunt respectate condițiile de mai sus. Termenul limită este 31 decembrie apoi vom analiza și vom valida membrii, după care va începe procesul de votare.

Premiul e unul surpriză din magazinul de premii și vom mai acorda încă unul pentru cel mai activ nou membru TPU.

Să lăsăm discuțiile și să curgă propunerile, dar și autonominalizările :)

162 răspunsuri:
| Mariaavrmaiancu a răspuns:

Ar merita Ioandelsal dar a mai fost si dupa cum se stie nu poate fi de doua ori.
Altul ar fi Salontanul. Probabil ca n-o sa fie votat pentru ca prea multora le atrage atentia cand jignesc sau au raspunsuri ce nu sunt permise.
Flores de Mayo a mai fost si ea.

| Corneliusecreoc a răspuns:

Da eu tot speram la un coment bun mai mult în mod de efort că am lucrat mult și m-am gândit să nu iut cât am muncit și uni decedează de la locul de muncă, și cu inflația parcă am fii în SUA