| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp am pus o intrebare de genu' "Unde gasesc toate episoadele Avatar:Legenda lui Aang", am primit raspuns, mi-a placut raspunsul, iar azi intrebarea mi-a fost stearsasad DE CE? SI NU MAI POT SA-MI VAD INTREBAREA?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Intri în secţiunea "Postari sterse de Admin", acolo ai întrebarea ştearsă şi apeşi pe "Doresc reanalizarea raspunsului"!

Apoi vei primi un răspuns/e-mail de la Admine în care ţi se va explica de ce s-a şters acea întrebare happy

Toate cele bune.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că pe TPU încurajarea pirateriei este interzisă şi postările de acest gen se şterg.

| AlexSandu17 a răspuns (pentru bursuc001):

Multumesc si la fel si tie toate cele bune happy

| AlexSandu17 a răspuns (pentru NOname):

Multumesc happy

| AlexSandu17 a răspuns (pentru bursuc001):

Sunt noua aici, imi poti spune unde e sectiunea "Postari sterse de admine"?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru AlexSandu17):

Cu plăcere!

O găseşti în "grila" portocalie din stânga ( parcă e a 9-a ).

O seară frumoasă.

| AlexSandu17 a răspuns (pentru bursuc001):

Multumesc din nou happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru AlexSandu17):

winking