| teo530 a întrebat:

Seara buna TPU, daca am raspuns la o intrebare iar mai apoi acea intrebare a fost stearsa mi se iau inapoi si punctele acordate pentru ca am raspuns la acea intrebare? Dar daca am avut raspunsul castigator iar intrebarea a fost stearsa mi se iau cele 100 de puncte acordate?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, punctele primite vor rămâne numai ale tale, atât pentru răspunsul ordinar cât și pentru răspunsul câștigător.
Să nu uităm totodată că dacă un user șterge o întrebare căreia i s-a dat cel puțin un răspuns, TPU va păstra întrebarea și o va afișa drept "Pusă de Anonim", valabil și în cazul în care întrebarea deține un răspuns câștigător.
Din secțiunea Întrebări frecvente, în cadrul întrebării 06. "Cum şterg o întrebare sau un răspuns?", citez: "Dacă ştergi o întrebare care a primit răspunsuri, aceasta va apărea pe site ca fiind postată de un Anonim şi nu va mai fi alocată contului tău.".

1 răspuns: