| ゆい a întrebat:

m-am schimbat acum cateva minute niste date din profil printre care si poza, iar acum poza nu se mai vede(cea noua) ce pot sa fac sa se vada? Daca raspund la o intrebare poza nu se mai vede. Multumesc.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ți fă griji, noi"te" vedem deja, iar mâine în jurul orei 12 poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Avatarele necesită aprobarea unui admin, din cauza asta și apar cu întârziere.
Trebuie să ai puțină răbdare.
Succes.