| Mehh a întrebat:

Mi-am schimbat poza de profil. Dar la raspunsuri nu se vede.

De ce?

Cum fac sa se vada?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Durează până la 24 de ore până la modificarea completă.
Pa, pa.

| hideaway a răspuns:

E week-end și moderatorii sunt liberi. Mâine la 12 îți vei vedea poza și la profil și la răspunsuriwinking.

| TPU.ro a răspuns:

Pentru ca imaginea ta de avatar sa fie vizibila la toate postarile de pe site este nevoie sa fie aprobata de un admin.

Alexandra - TPU

evenso
| evenso a răspuns:

Asteapta pana maine, o sa-ti apara peste tot.

| Ana94 a răspuns:

Pentru că nu-ţi apare imediat. Nu te panica, mai aşteaptă puţin şi vezi mai târziu dacă-ţi apare.

| Mehh explică:

Merci, acum aparehappy... Dar nu stiu pe cine sa dau castigator, toti m-ati ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizarile nu sint facute instantaneu, mai ales la sfirsit de saptamina.Iti va aparea.