| mafiottt a întrebat:

Ce fac cu punctele primite de la raspuns?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu n-ai ce face cu ele. Punctele folosesc doar pentru situarea in clasamentul utilizatorilor TPU (rank) si, eventual, la obtinerea titlului de expert, daca indeplinesti si celelalte conditii luate in considerare de conducerea TPU. Numai bine!

| CautNume a răspuns:

Urci in clasamentul TPU (rank).
http://www.tpu.ro/useri

| iKeel a răspuns:

Nu faci nimic, doar că tu vei creşte la rank, ex: să zicem că eşti pe rank 56313. Şi dacă vei da multe răspunsuri, care un răspuns valorează 50 de puncte, probabil vei ajunge pe 55831. Tu nu poţi face nimic cu punctele. :] Baftă!

| FyTzE a răspuns:

Nimic!

| LoveSteps a răspuns:

Punctele stabilesc RANK-ul de persoana activa.Adica cu cat esti mai activ cu atat primesti mai multe puncte.Nu ai ce face cu ele decat sa le tii pe profil.