| anonim_4396 a întrebat:

Cine a ieșit userul anului?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aparent eu.

20 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

DoarBogdan

| lpavel a răspuns:

Cui ii pasa? laughing

| Celcestietot a răspuns:

DoarBogdan a castigat titlul.

| Sofer a răspuns:

Bogdan happy

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

Bravos, de fapt nici nu conteaza asta, conteaza calitatea raspunsurilor si placerea de a fi forumist. Si foarte bine ca ai fost apreciat.

| Mosotti a răspuns (pentru lpavel):

Ii pasa userului care a intrebat, si le pasa si la alti useri care sunt interesati sa afle cine a iesit. Daca tie nu iti pasa, nu generaliza.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Mosotti):

Iti multumesc frumos! ^_^

| LoveSleep a răspuns (pentru DoarBogdan):

I-ai batut rau, cifrele au fost zdrobitoare.
274 de voturi pentru tine si vreo 10 pentru altii, impartite.
Dar adminele nu te suporta si au numarat de vreo 5 ori voturile, ca nu le venea sa creada ca esti tu. De-aia a durat atat.

| T0T a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu ți-am spus de când te-am votat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

A... acum inteleg. thinking Dar trecem cu vederea ^_^

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru T0T):

Adevarat... stiai tu ce stiai. Le ai cu timpul vad thinking

| T0T a răspuns (pentru DoarBogdan):

Vezi că nu a fost pe degeaba. Aștept pile de la tine și... o vorbă bună. Te pup motane.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru T0T):

Bine, asa facem. Le mentin ascutite.batting eyelashes

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LoveSleep):

Io zic sa ceri renumerarea voturilor.
exact ca la americanirolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Felicitări alesului.
Dar eu am altă întrebare (sic!): unde apare clasamentul final?!?
Nu era firesc să fie publicat la finalul topicului de propuneri? Zic și eu...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru mihai69):

Il găsesti aici, desi poate că l-ai văzut până acum:
https://www.tpu.ro/totul-despre-tpu/voteaza-userul-anului-2020/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Am fost și eu printre cei 21 de nominalizați ..eu de ce nu mă aflu acolo? Văd că sunt doar 19 din cei 21 lipseste un user și eu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu ce să zic... Întreab-o pe admina.
Cine mai era in afara de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Nu mai știu, încă un user. știu că erau 21 de useri, pe tabel văd 19.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Wrench era userul, văd că nici el nu apare pe tabel... E ciudat că nu mă aflu acolo deși eram și eu nominalizat, consider că am ajutat o mulțime de persoane, mai ales, la categoria sănătate. Munca, timpul petrecut a fost în zadar, admina nu o apreciat acest lucru, oricum nici nu mă interesează că nu apar acolo, contează că m-am simțit eu ok când am ajutat