Cine ti-ar placea sa fie Utilizatorul anului 2014?

Dragilor, astazi dam drumul nominalizarilor pentru Utilizatorul anului 2014. :)

Voi pe cine propuneti?

Ca si in anii trecuti, avem aceleasi conditii: poate fi orice user cata vreme in ultimul an a avut cel putin pe o perioada de 6 luni minimum 20 de raspunsuri pe luna. Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja titlul de Userul Anului.

Va asteptam aici nominalizarile printr-un raspuns pana luni, 8 decembrie. Apoi validam candidatii, dam drumul votarii si decideti cine va castiga titlul in acest an.

Alexandra - TPU

69 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Strabunicul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acest an utilizatorul suntserios pare cel mai merituos la o analiza la fel de serioasa ca numele lui. happy
Ce nu prea apreciez insa este faptul ca tipul pare sa aiba ceva mai mult potential si si-l cam iroseste pe TPU, aici fiind si parerea mea personala cu toate ca-l consider merituos pentru activitatea de pe TPU, desi ar putea fi mai valoroasa in alte parti. Dar e treaba lui ce face cu timpul sau pe care il are la dispozitie.

As mai sugera pe KodrutZ.

Cam atat. Restul nu prea au avut vreo treaba si vor fi propusi doar din simpatie sau de dragul altor vremuri.

Ah, l-as mai nominaliza pe Endoryus, dar nu pentru Utilizatorul Anului, ci pentru intrebarile provocatoare ale anului. Cu toate ca nu erau cine stie ce postari deosebite, ci chiar destul de normale, cred ca pe la intrebarile lui am dat cel mai des de pe toate conturile pe care m-am plimbat in acest an. Desigur, o chestie personala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

McNigel, sublime89, ErrorFound, Mădă0611 sau Inferno. (Ordinea e aleatorie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KodrutZ - ajuta cu fiecare post
Jipa95- si el ajuta mult, dar isi poate schimba avatarul daca vrea sa fie luat mai mult in serios laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici nu am nominalizatcrying Nu-mi place niciunul..Doub sa fie.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceee? Serioos? MErsiiilaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

"Ceee? Serioos?"
EEEE nu credeam ca o sa vezi asta XD Ori trasul cu ochiul la raspunsurile celuilalt e reciproc ori s-a nimerit...In fine eu m-am reapucat de TPU luna trecuta parca, si din ce cunosc eu pe aici, care sunt inca activi tu pari cea mai simpatica..Plus ca esti foarte inteligenta. Deci da serios laughing
" MErsiii"
Nu ai pentru ce..Chiar nu ai..Nu ajuta cu nimic si in plus am intarziat. sad

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuuuuu laughing smug

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

De ce răspunsurile pe T/A nu se pun?
DISCRIMINARE! rolling on the floor

În orice caz, desigur, eu! rolling on the floor)
Serios vorbind, chiar nu știu cine, dar acum că văd părerile multora, îl susțin pe neluL, chiar are răspunsuri bune.

| SabinaQueen a răspuns:

Eu

| edit28 a răspuns:

Nelul

| MariusF23 a răspuns:

Suntserios

| sappy a răspuns:

Mădă0611 / Endoryus /Deaad /TheMechanix /Wøodenpints/thegatekeeper /
curlyyy

Ordinea este aleatorie!

| InVisible99 a răspuns:

Fie eu, fie altul nou nu tot aia ce au fost in anii precedenti

| irinuk28 a răspuns:

Observ că mulți îl propun pe neluL, dar dacă aruncăm o privire pe profilul lui, dansul nu s-a mai logat de o lună și un pic.
Așadar, am câteva propuneri pentru câțiva utilizatori serioși;).
@faramatania ->>http://www.tpu.ro/utilizator/tsdb
@Legiuitoarea -->http://www.tpu.ro/utilizator/mdbo
@caramela -->http://www.tpu.ro/utilizator/rmzl
@NOname -->http://www.tpu.ro/utilizator/pzyz
@Brigaela -->http://www.tpu.ro/utilizator/wgem
Ei chiar merită!

| anonim_4396 a răspuns (pentru irinuk28):

Nu pot fi propusi userii care au deja titlul de Userul Anului!
Citeste conditiile de mai sus!

Dar da, neluL si-a cam bagat ceva in el de TPU de cand a pierdut ani la rand n-a vrut sa-si mai incerce sansele deloc anul asta. Bine, zic si eu asa laughing Nu faceam vreo insinuare.

| irinuk28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit, dar de exemplu @faramatania nu are titlul de "userul anului" la avatar. Cat despre ceilalți, chiar dacă au acest titlu, au mai fost propuși și de alții happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru irinuk28):

Bineinteles, in zadar.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

NeluL se pare ca nu s-a mai conectat pe TPU de ceva vreme. Mai mult, ultimul sau raspuns dateaza de la jumatatea lunii August, se fac in curand 4 luni de inactivitate. Ar fi interesant sa alegem drept userul anului o persoana care probabil s-a lasat de TPU.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Legiuitoarea sau caramela.

| TPUuser199 a răspuns:

Bursuc001. Am vazut ca este foarte activ pierzandu.si mult timp liber.

| Moryami a răspuns:

NeluL

| LetMeHelp a răspuns:

Caramela, cu siguranta.
http://www.tpu.ro/utilizator/rmzl

| Georgemy2 a răspuns:

Il propun pe : suntserios. Cel putin mie mi se pare a fi foarte activ si implicat pe acest site

| Didishorr a răspuns:

Dupa parerea mea, caramela merita acest titlu.

| Ana00005 a răspuns:

Corect e cel care a muncit cel mai mult si bine (adica sa nu dea niste raspunsuri doar asa, de dragul punctelor) ci unele folositoare, care chiar sa ajute persoanarespectiva care a pus intrebarea.

| g00dmorning a răspuns:

Bursuc sau neLuL

| davidrcv a răspuns:

OnuOnulica.

| Loominaty a răspuns:

Nimeni.

| ItzKimuraTPU a răspuns:

Eu.Raspund la intrebari cum pot si incerc sa ajut oamenii din toate colturile lumii.

| AlicEcila a răspuns:

Euuu

| zuzuzic a răspuns:

Il propun pe bursuc001. Are raspunsuri inteligente si bine fondate. http://www.tpu.ro/utilizator/wgql

| Yusuke6 a răspuns:

Cel mai bun sa castige.

| MSAna a răspuns:

TPU decide, nu?

| Dacian2005 a răspuns:

Eu