| Puglife a întrebat:

Cum aș putea să îmi șterg contul de pe TPU?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu poţi. Există o singură posibilitate: scrii un mesaj din CONTACT, dai URL-ul contului şi rogi echipa TPU să ţi-l şteargă.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu mai intra pe TPU, simplu.
Lumea te va uita incetul cu incetul si toti vom fi fericiti pana o sa te intorci inapoi... pentru ca toti faceti la fel.

| Puglife explică (pentru LPCTSTR):

Bă asta e cel mai înțelept sfat pe care l-am primit vreodată

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Scrie la contact@tpu.ro de pe adresa ta de mail sau apeși pe contact, îți apare undeva. Le spui să-ți șteargă contul.
Sau lași contul să clocească pe site, poate decizi să ne mai vizitezi când te plictisesti