| FaraNumeNuoah a întrebat:

Cum as putea si eu sa imi sterg contul de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Contul de pe TPU nu il poti sterge tu, cidoar administratorii. Pentru al sterge trebuie sa ii scrii un mesaj Stelei, administratora site-ului. Mesajul il scrii ducandu-te sus pe banda aceea unde scrie,, contact" si completand formularul cu ce se specifica acolo.
P. S Sper ca te-am ajutat!hee hee
Un an nou fericit, plin de sanatate si tot ce iti doresti!
Cu drag si stima,
Ioana!

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa ii trimiti o cerere Ralucai.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Poti sa trimiti un mesaj prin ''contact'' [dreapta sus] in care sa soliciti acest lucru.

| Meli a răspuns:

Buna! Pai daca doresti sa iti stergi contul de pe TPU, trebuie sa trimiti un mesaj acolo sus ls "CONTACT", in care ii spui administratorului sa iti stearga contul.
Mult succes! Un an nou fericit! big grin

| WooDeeMe a răspuns:

Bună!
Tot ce trebuie să faci e să-i vorbești Ralucăi.
Uite așa: Scrie=i aici administratorului si gata http://www.tpu.ro/contact

P. S. Fundă?