| SorinE a întrebat:

Cum imi pot seta o imagine de profil? Si daca e din editare profil de ce nu imi apare poza la raspunsuri? Tin sa precizez ca mi-am facut contul recent (3 zile). Multumesc

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, SorinE! Bine ai venit printre noi!
Noi deja te vedem. O sa-ti apara poza si la raspunsuri, si pe profil in cateva ore-zile. Trebuie sa ai putina rabdare. Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. Succes! Numai bine!

1 răspuns:
| Jessica a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare. Asa mi s-a intamplat si mie. La intrebarea aceasta ti se vede poza este cu un barbat cu ochelari de soare. Iti va aparea si la profil. Dar daca nu iti apare intr-o saptamana poti trimite mesaj Stelei.