| anonim_4396 a întrebat:

Cum să ștergi o întrebare de pe TPU?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Click pe fata ta din cel mai dreapta sus
te duci pe intrebarile mele
si sub fiecare intrebare e un sterge
dupa care te duci pe email si confirmi

daca nu iti vine email-ul te duci iar pe fata ta din dreapta sus
setari cont
derulezi in jos pana la "Doresc să primesc email atunci când șterg o întrebare", il bifezi, apesi pe "Modifica"
te duci si stergi intrebarea din nou si de data asta ar trebui sa vina email-ul

| Violleta2022 a răspuns:

Aici ai raspunsurile la intrebarile utile de pe TPU:
(pune mousul pe intrebare si vei vedea raspunsurile)

https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| GPA a răspuns:

Pentru a șterge o întrebare pe TPU, selectezi iconița cu imaginea profilului tău din meniul utilizatorului (lângă "Pune o întrebare") -> Întrebările mele-> Sub întrebare există opțiunea "Șterge"