| idontknow_3398 a întrebat:

Ai cum sa stergi de pe TPU o intrebare care ai pus-o?

Răspuns Câştigător
| Coriine a răspuns:

Da poti.
Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot.

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Da poti sa o marchezi ca o intrebare ce contine caracter irelevant si va fi stearsa sau poti sa trimiti o cerere la CONTACT.

| Coriine a răspuns:

Scuza`ma Adminul TPUlui este Raluca, am ramas cu numele Stela de la adminul care a fost in trecuttongue.
Scuza`ma:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
Vezi sus de tot unde scrie Prima Pagina I Discuta live! I Comunitatea I

Da click pe Comunitatea si cauta userul StelaTPUro, care este adminul siteului si cere-i sa-ti stearga intrebarea prin mesaj privat.

Se pot sterge maxim 10 intrebari.