| georgianacr a întrebat:

Cum sterg o intrebare dupa TPU? Nu primesc email pentru confirmarea stergetrii.

5 răspunsuri:
| Lou222 a răspuns:

Nu poti sterge o intrebare daca.nu primesti confirmare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergerea definitiva o pot face adminii. Daca o stergi tu, ea ramane pe site ca anonima.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a sterge o intrebare trebuie sa intri la ''intrebarile mele'' si sa dai click pe ''sterge''. Daca nu primesti e-mail intra in ''intrebarile mele'' si sub intrebarea pe care vrei sa o stergi iti apare ''stergerea asteapta confirmare pe mail'' si tu trebuie sa dai click pe ''retrimite e-mail''.

| TPU.ro a răspuns:

Verifica inclusiv in folderul de spam/junk. E posibil ca e-mail-ul cu link-ul de confirmare sa ajunga acolo.

Alexandra - TPU

| LeMousiqe a răspuns:

Trimite un mesaj la CONTACT.