| sparklingqueen a întrebat:

De ce i-am dat sa nu-i mai vad raspunsurile lui Violetta2022 si inca continui sa le vad?

4 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Cred ca daca mergi pe profilul cuiva si dai la Ignora Utilizator, atunci nu vei mai vedea postarile acestuia.
Mergi la profilul persoanei / persoanelor pe care vrei sa le ignori si, in partea stanga sub poza se afla acele mici detalii personale si urmatoarele:
- Adauga ca prieten
- Trimite-i un mesaj
- Ignora utilizator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că, din păcate, pe TPU nu e ca pe Facebook, unde dacă blochezi pe cineva, nu mai îi vezi urma.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si Sophieka mi-a dat mie ignore ca i-am atras atentia ca jigneste. Si tot ii vad raspunsurile de slaba calitate. Violetta2022 nu poate sa mai comunice cu tine dar ii vezi raspunsurile pe site. Daca te uiti pe pagina ei, insa, nu le vei vedea.

| blackann a răspuns:

Super enervanta, trebuie sa o blochezi. Eu am blocat-o si nu le mai vad. Se baga ca viermele peste tot, comenteaza aiurea si judeca. Niciodata nu da raspunsuri care, chiar sa ajute...