| Gogoasa24 a întrebat:

Hey,am vazut răspunsurile uitilizatorului Violetta2022 pe platforma dar acum sunt nedumerit, in 2022 cat inseamna un penis mic mediu si mare? Si grosimea cat ar fi mica medie si mare?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am raspuns in privat acolo unde mi-ai intrebat!

In orice caz, nu stiu de ce atata stres cu masura penisului, ca fiecare barbat o are atat cat a mostentit de la taica-su si nici daca trage de ea toata ziua, tot nu se lungeste sau ingroasa.

Fii multumit sa organul care-l ai in pantaloni iar daca anatomic nu esti prea dotat, invata niste tehnici de satisfactie, folosind niste jucarii sexuale.

| VoidEternal a răspuns:

Eu zic sa te uiți mai degrabă pe niște statistici oficiale nu la părerile Violetei. Conform ei, daca poți să o masori cu rigla și nu ai nevoie de o ruleta, e prea mica.

| Gogoasa24 explică (pentru VoidEternal):

Momentan eu am 120 de kg si o am de 13.5 aproape 14 insa am masurat cum a zis ea si am apăsat pernuta aia de grasime cat am putut ca nu imi pot da seama cu grăsimea ma gandesc ca altfel o sa fie dupa ce slabesc si ajung la 75

| VoidEternal a răspuns (pentru Gogoasa24):

Da, e o idee bună să slăbești, chiar și fără să iei în calcul mărimea organului.

| blackann a răspuns:

E prea ratata sa o bagi in seama...un vierme care se baga peste tot si comenteaza degeaba, nu stie sa ajute, doar judeca si atat. Forumul asta e viata ei....saraca.

| seth2016 a răspuns:

Gogoasa24 nu se face in fiecare an recensamantul dotarilor masculine. In general se iau ca referinta studii facute in alte tari, cu ani in urma.

La noi nu exista nici un studiu antropologic in legatura cu dimensiunile penisului mediu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delirează,nu ar trebui sa iei in considerare ce spune ea.

| Mirella2344 a răspuns:

40 cm lungime 10 latime si 20 minute minim pentru mine

| Willis a răspuns (pentru Mirella2344):

Cam așa o au caii.
Oricum nu găsești așa la oameni.