| Mathias39 a întrebat:

Este Amandina Dragan, Violetta2022?

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Amandine dragan nu ajunge nici la degetul mic al Violettei

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu!

| Fatamuntilor a răspuns:

Au stiluri diferite!
Violetta nu e genul de persoana care sa isi faca alt cont.
Amandina la cateva zile dupa ce a fost avertizata, a fost suspendata nelimnat

| LordCristobal a răspuns:

Nu,nu este Violeta.
Amandina da raspunsuri sub forma unor glume proaste si babesti de moda veche in timp ce Violeta dadea raspunsuri rautacioase si inutile si se lua aiurea de adolescenti.

| sammie a răspuns (pentru LordCristobal):

Și eu care credeam că sunt singura care crede că Violetta dă răspunsuri inutile.

| LordCristobal a răspuns (pentru sammie):

Nu esti singura care are aceasta parerere.Sunt multi pe TPU care nu sunt de acord cu derapajele Violetei.
Insa partea proasta e ca Violeta e un idol pentru multi useri TPU si e favorizata si de adminii de pe TPU.

| sammie a răspuns (pentru LordCristobal):

Pai de exemplu cand am intrebat daca e ok sa am prieteni imaginari toti mi-au spus ca e ok si numai ea a inceput sa spuna ca nu stiu ce problema grava am si alte raspunsuri inutile nu numai asta. Si poate zici ca ea stie dar nu. Cand am cautat pe net era foarte ok.

| ___XxwR a răspuns (pentru sammie):

Eu stau și mă întreb ce fel de om are atât de mult timp să stea pe această platformă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandina nu e Violeta.

Amanda era tot cineva trecut de 55 - 60 de ani că a fost tânără în comunism.

A scris câteva lucruri pe care nu avea de unde să le știe decât dacă avea minim 20 de ani în 1989.

Violeta se cunoștea că NU mai vorbea limba română de 30 de ani că scria prost în limba română EXACT ca românii plecați de 30 de ani.

Nu mai e nici una din ele că Violeta se pare că nu mai scrie deloc.

| Sistemulxxl a răspuns:

Cine e Amandina?