| anonim_4396 a întrebat:

Deci ma dispera rau dupa ce primesc 30 raspunsuri la o intrebare, imi apar raspunsurile dupa 20 min... what the...care-i faza cu chestia asta? sau doar asa sa enerveze lumea?

Si tocmai devenise interesant, la intrebarea precedenta pe care am postat-o

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Numai daca iei in calcul si postarile tale, dar nu cred ca ti-ar conveni sa spuna cineva ca iti raspunzi singur la intrebari big grin

| KillMePlease a răspuns (pentru LePotato):

Am incercat...
Dar nu stiu cum sa formulez astfel incat sa nu creez confuzii + ca ma doare capul si nu ma pot concentra

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Ok.( si pe mine ma doare capu' de dimineata sad )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inspira,expira,inspira si... Nu stiu daca ai voie sa injuri thinking

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce n-as avea voie?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Pentru ca aici ti se cenzureaza thinking
Uite, alta problema pe langa raspunsurile dupa 20 de minute.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa folosesti abrevieri, sa scrii cu., /... big grin