| CristalClear a întrebat:

Am postat o intrebare si acum am alta:de ce nu mi-a raspuns nimeni la intrebarea precedenta?

Răspuns Câştigător
| Yannaa a răspuns:

Numele tau presupun ca reflecta chiar realitatea pui niste intrebari de-a dreptul idioate no offence big grin

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai poate nu a stiut nimeni sa raspunda la ea, trebuie sa astepti putin pana este vazuta intrebarea, am avut si eu cazuri in care am postat o intrebare si nu mi-a raspuns nimeni la eastraight face desi sincer nu mi s-a parut nimic greu de raspunsoh go on dar nastraight face. bafta si numai bine in continuare:*

| EsarfaRozZ a răspuns:

Ai rabdare, cand cinev vede intrebara ta, si stie sa iti raspunda, o sa o faca. ai rabdare. La unele intrebari s`a raspuns imediat, iar la altele nu, depindewinking

bafta!