| VANTE a întrebat:

Exista vreo modalitate de a imi recupera accesul la un vechi cont TPU daca nu imi mai amintesc emailul dar in schimb stiu numele si parola? Recent am dat "intamplator " de respectivul

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I.a legatura cu asistenta TPU. Ar trebui sa poata vedea emailul de logare si sa ti.l spuna daca dovedesti ca intr.adevar contul iti apartine.

| Mosotti a răspuns:

Pai daca stii numele si parola, te loghezi si gata. Ca userele nu expira stiam eu.

| VANTE explică (pentru Mosotti):

Pai cum e posibil?

| Mosotti a răspuns (pentru VANTE):

Da un mail la contact@tpu.ro si intreaba, zi situatie si vedem.
Asta daca nu poti baga userul la logare in loc de mail.

In general data viitoare notezi si tu toate astea ori intr-un fisier txt, doc, ori pe foaie, nu mai fiti asa neglijenti ca uite ce iese.
Unii au pierdut cont de FB din cauza asta.