| LolNope a întrebat:

Hey!

Daca ar fi sa votam acum, voi pe cine ati vota userul anului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacemi, deoarece anul trecut o merita.
Sau neluL, pentru activitatea lui intensa si pentru sfaturile in IT ce au ajutat foarte multa lume.

Si cu NOname nu am absolut nimic, dar ea a mai fost big grin. Nici cu Brigaela pentru specializarile ei, dar am zis, au mai fost si merita si altii.

54 răspunsuri:
| stelar99 a răspuns:

NOname

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-as vota pe Nimeni, iar daca e fata, pe Nimenea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@UnCuvânt, multumesc mult. Sincer, nu imi doresc asta deoarece o sa fie un mare taraboi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va inteleg pe cei care-l nominalizati pe Bacemi.
Pai da, merita titlul anul trecut. Dar anul asta il mai merita? Cat de mult s-a implicat pe TPU? Ia mai ganditi-va! Nu merita altii mai mult anul asta?
La Legiuitoarea s-ar latra din toate colturile, iar la Brigaela si NOname e irelevant, caci ele au deja chenar albastru. Nu ar incalzi pe nimeni daca ar iesi din nou Brigaela sau NOname.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles, daca ar fi si ea de acord eu as vota-o pe @Ardnaxur1961! Daca nu pe @April sau @Bacemi, deoarece si ei merita de mai mult timp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ÉrotiqueConseils, n-am zis ca o voi nominaliza/vota! N-ai citit primul meu raspuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Metro, tu in primul rand nici nu ai votat, ce te intereseaza pe tine alegerea altora? Nu te doare, fiecare voteaza pe cine vrea atata timp cat considera ca acel utilizator e competent de acest titlu! Bacemi s-a implicat foarte mult anul trecut si este un utilizator vechi si foarte respectabil! Nu stii tu circumstantele ce l-au adus sa nu se mai implice asa mult pe site-ul asta anul asta, insa el s-a implicat foarte mult de-a lungul anilor pe aici si asa va ramane! De aceea e votat!
Iar tu @elasexygagica, macar sa spui un motiv ca lumea cand votezi un om, nu ca e "bunoc", ca din pacate nu se ia in considerare si se anuleaza votul! Acum vorbesc in general de orice utilizator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ela, o bag pe NOname in aceeasi oala cu Brigaela(nu exista "doamna" pe TPU) pentru ca au acelasi tip de chenar. Nu am eu treaba cu felul lui NOname de a fi si de a raspunde pe site. La fel si cu Brigaela. Stiu care-s "ariile lor de expertiza" pe site, destul de diferite.
Nu a facut nimic NOname pentru site? Ba da, ironic, categoria asta la care postam noi, a fost propusa de NOname. Poate vi se pare o nimica toata, dar e ceva...

@antitemepenet19191, aici nu se voteaza oficial, deci e irelevant ce spunem toti aici. Nu se ia in considerare.
Am fost destul de clar. Bacemi a meritat. Consider ca Userul anului trebuie sa fie un user care s-a implicat deosebit in respectivul an! Si eu il apreciez pe Bacemi, ba chiar l-am votat, imi placeau postarile lui, mai ales unele lungi si frumoase despre timiditate, dar nu mi se pare corect ca el sa fie ales Userul anului pe 2011. Problemele lui personale nu ne privesc, aici, intr-o lume virtuala.

@ErotiqueConseils, ramane de vazut. We shall see... big grin Eu asa prevad, in caz ca Legy ar avea multe voturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, acum hai sa o luam personal fara sa ne folosim creierul!
Bineinteles ca nu m-am referit la un "vot" ci la o propunere, insa altii trebuie sa-si faca de lucru!
In alta ordine de idei, nimeni nu si-a expus problemele personale aici! Am vazut si eu o postare a lui despre timiditate, insa asta nu inseamna ca daca e timid nu e demn sa devina User al Anului!
Este destul de inteligent, incat sa fie capabil de acest titlu!
Nu judecam cum sa votam viitorul user al anului dupa cat este de smecher, popular sau cat este de timid! Asta e o prostie!
Dar fiecare are dreptul sa isi exprime opiniile si atunci sa o lasam asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misogin. Pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@antitemepenet19191, asa este, intr-adevar. O mare prostie, pe care nu eu am zis-o, ci tu! straight face De unde ai inteles tu, din comentariul meu, ca Bacemi nu merita sa fie Userul anului pentru ca ar fi timid, in loc sa fie mai popular/tupeist? Am spus doar ca n-a activat anul asta pe site cum facea in 2010. Rar mai posteaza pe site acum! Chiar nu suntem deloc pe aceeasi lungime de unda? Dar deloc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Metro, asa se intelege din mesajul tau, exprimate mai bine data viitoare daca nu vrei sa fii inteles gresit! Compatibilitatea nu intra in subiectul asta, ci cum inveti sa scrii un raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu de ce nu prea le ai cu gramatica si ortografia daca e vorba asa? Si nu doar la aceasta intrebare! Nu ca as excela eu, dar e de bun simt sa vezi mai intai cum scrii tu, apoi sa-i critici pe altii.
Am formulat mesajul destul de clar. Nu te mai scuza, de parca as avea eu o vina in a ma exprima! Pur si simplu nu ai citit raspunsul meu cu atentie sau asa te duce pe tine mintea sa interpretezi. Nu ca m-ar mira asta laughing
Mai iti zici si antitemepenet19191. Macar fa-ti-le pe ale tale la romana...si nu pe net, evident!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@antitemepenet19191: "exprimate mai bine?" Cine/ce sunt exprimate?
@UnCuvant, deoarece dupa cum observi cei care m-au propus pe mine au luat stupizi multi. Deja s-a lansat arhicunoscutul circ cu NOname. Am o varsta destul de mica, si ar fi si la mine cum ca "meritau altii cu diverse specializari, adulti maturi, nu o pustoaica bla bla bla" etc.
@Jessica, multumesc mult big grin.
@Metro, ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@justitiarule, stai asa. Cum vorbesc singura, din moment ce mi te-ai adresat laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@justitiarule, ziceai ca nu imi citesti raspunsurile. Si am destula protectie, nu iti face tu griji. Ia da-mi o cautare la nume, sa vezi ca mi s-a mai adresat lumea. Asadar, nu vorbesc singura.

...ah, ce urat suna. Exact ca versurile manelelor "am talent si aparare, valoare ca ale mele nimenea nu are".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noname

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@justitiarul, mai greu gasesti pe TPU 2 chiori la aceeasi intrebare! Vorbe goale...ce sa spui si tu! Probabil iti place doar sa provoci...
Am fost destul de clar. Ati inteles voi ce ati vrut. Hai sa incetam cu aceste comentarii off-topic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Imi placeau postarile lui, mai ales unele lungi si frumoase despre timiditate, dar nu mi se pare corect ca el sa fie ales Userul anului pe 2011. Problemele lui personale nu ne privesc, aici, intr-o lume virtuala."
Din asta am inteles eu ca tu te-ai legat de comportamentul sau! Nu ma scuz cu nimic, acum ti-am dat si citat din raspunsul tau in care se intelege sau subintelege ca din cauza faptului ca este timid nu poate fi un bun User al Anului! Cu gramatica sau cu ortografia nu te-am atacat! Cine cauta scuze din punctul asta de vedere sau o metoda de scapare?
Acelasi sfat, daca vrei sa nu te inteleaga lumea gresit: exprimate mai bine!
Iar pe tine @Jelli nimeni nu te baga in seama in afara de faptul ca te bagi singura! Ti-e dor de zilele in care erai in centrul atentiei pe spinarea altora?
Vremurile bune trec mai repede!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@justitiarule: The Agonist, Dimmu Borgir, Otep, Evanescence Breaking Benjamin, Nightwish, Kittie FTW! Cauta pe youtube sa vezi ce manele faine. Vai de... vai.
@antitemepenet19191, eu pe site-ul asta, singura atentie pe care o caut este din partea unui tip anume, se simte el love struck. De restul nu imi pasa chiar asa mult, nu ma intereseaza popularitatea. Noapte buna, poate maine nu o sa mai aberezi asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noapte buna si tie @Jelli! Se spune ca noaptea este un sfetnic bun! Poate se mai dreneaza sangele in creier mai bine pana maine! Sa vedem!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@antitemepenet19191, buna ziua. Ce mai faci, esti bine? Eu sa stii ca sunt destul de binedispusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Jelli Eu te sustin indiferent de de vârstă sau de specializări (nu le ştiu şi nici nu îmi pasă). Consider că răspunsurile utile sunt mult mai importante decât criteriile de mai sus... Multă baftă! happy

| cezi2002 a răspuns:

Buna! pe noNAME pentru ca da raspunsuri foositoare si pune intrebari folositore.

| chiulangiul a răspuns:

No name