| NoNameJunior a întrebat:

Cum poti vota pe cineva sa fie userul anului sau expert TPU? dau FUNDOI!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că se poate vota deocamdata.
Vă rog, dați-mi un vot aici www.metin2pow.ro/frags/frag.php?player=Soparlu

5 răspunsuri:
| Abandoned a răspuns:

Oricum nu ajungem noi doi. Nu te mai obosi intreband! Ham!

| NoNameJunior explică (pentru Abandoned):

Mda.vezi ca ti-am trimis acum cateva zile un mesaj.raspunde-mi te rog frumos la el.

| Abandoned a răspuns (pentru NoNameJunior):

Trimite-mi mesaje ceva mai ...concrete. Nu banalitati, gen "Ce faci? Vrei sa fii catelusul meu?". Eu sunt un caine finut, respectabil.

| NoNameJunior explică (pentru Abandoned):

Ma rog...
eu nu prea stiu ce sa vorbim...
deschide tu un subiect care sa fie mai interesant(daca tot zici ca ce spune eu sunt banalitati).